
Nyári leállás
Kőszeg Meseváros Óvoda és Bölcsőde tagintézményeinek nyári leállása

Kőszeg Meseváros Óvoda és Bölcsőde tagintézményeinek nyári leállása

Újvárosi Tagóvodánk örömmel vett részt az ELTE Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ által meghirdetett „Az évszakok színei” című alkotói pályázaton. Intézményünkből mind az öt óvodai csoport bekapcsolódott a pályázati munkába. A gyermekek az óvodapedagógusok, pedagógiai asszisztensek irányításával közös alkotásokat készítettek, amelyekben megjelenítették az egyes évszakok szépségeit, színeit és természeti jellegzetességeit. Büszkék vagyunk arra, hogy valamennyi csoportunk aktívan és lelkesen vett részt a pályázaton.Köszönjük a gyerekeknek és nem utolsó sorban a nevelőknek kreatív munkájukat!

Szívből köszönjük a Központi Óvoda Szülői Közösségnek, hogy hozzájárult a Gyerekhetünk megszervezéséhez és megvalósításához. A segítségük, támogatásuk nélkül nem valósulhatott volna meg ez a sokszínű, élményekben gazdag program.

Szeretnénk szívből megköszönni óvodánk Szülői Közösségének és Kövesdi Gábornénak, Andi néninek, hogy összefogásukkal létrejöhetett ez a Kneipp taposó. Köszönjük a támogatást, a munkát és a lelkesedést, amellyel megvalósították. Bízunk benne, hogy a gyerekek sok örömteli és egészséges pillanatot töltenek majd itt. Köszönjük, hogy együtt gazdagították óvodánk udvarát!

Kacagástól és vidámságtól volt hangos május 29-én az óvoda udvara, ahol idén is megrendeztük a várva várt óvodai gyermeknapot.

Pénteken a Csiga - biga csoport pünkösdölőjével készültünk óvodánkban az előttünk álló ünnepre.

a Kőszegfalvi Tagóvodában

:)

a Kőszegfalvi Tagóvodában

:)